Teorie Tygra nominace na Českého Lva

11. 1. 2020
Česká filmová a televizní akademie oznámila nominace pro 24.udlení cen Český Lev. Máte tu čest mít v rámci této prestižní akce hned dvě želízka v ohni. V nejdůležitějších kategorií jsou nominováni Jiří Bartoška a Eliška Balzerová. Oba se právem ucházejí o cenu za nejlepší herecký výkon v hlavní roli pro ženskou kategorii a mužskou kategorii. Výsledek se diváci dozvědí v rámci přímého přenosu galavečera Český Lev, který se uskuteční v sobotu 4.3.2017.
 
Mobirise

Film Teorie Tygra si v loňském roce již sáhl na ceny. Stalo se tak v rámci Festivalu komedií, kdy si Táňa Vilhelmová odnesla cenu za nejlepší ženský a Jakub Kohák za nejlepší mužský herecký výkon. Cenu si rovněž převzal i Radek Bajgar za nejlepší scénář a zároveň i hlavní cenu za nejlepší film.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Velkým oceněním pro film Teorie Tygra byl divácký zájem. V roce 2016 do kin přilákal 385 974 diváků. Pro Teorii Tygra to znamenalo, že se ze všech uvedených českých i zahraničních filmů dostal na 7.místo v počtu návštěvníků kin. Z českých filmových novinek roku je to pro Teorii Tygra 3.místo.

Mobirise