LIDÉ V LOGLINE

Seznamte se našim týmem profesionálů

PETR ERBEN

Je absolventem FAMU katedry produkce. V současné době sám přednáší na FAMO v Písku. Produkční a producentské zkušenosti zahrnují film i televizi, a to od zpravodajství, přes přímé sportovní a zábavné přenosy, až po pohádky a filmy. V posledních 15ti letech pracoval na manažerských pozicích orientovaných na televizní a filmovou produkci (ředitel výroby TV PRIMA, ředitel výroby ČT, ředitel výroby TV NOVA a generální ředitel společnosti MediaPro Pictures, která byla výhradním výrobcem televizních pořadů pro TV NOVA). I během této doby si našel čas, aby se věnoval producentské práci. Mezi producentské kredity z této doby patří rozjezd prvního českého denního seriálu ULICE, dále seriály EXPOZITURA, DOKONALÝ SVĚT a OKRESNÍ PŘEBOR, sitcom COMEBACK, show ČESKO SLOVENSKÁ SUPERSTAR a celovečerní film OKRESNÍ PŘEBOR - POSLEDNÍ ZÁPAS PEPIKA HNÁTKA. Mezi jeho producentské počiny z posledních tří let patří hraný televizní seriál NEVIDITELNÍ, sitcom MARTA A VĚRA, reality show VYVOLENÍ, lifestylový magazín TOPSTAR MAGAZÍN a JAK SE STAVÍ SEN. V současné době producentuje natáčení celovečerního filmu TEORIE TYGRA, pracuje na přípravě komediálního seriálu pro ČT a pro TV PRIMA připravuje hraný seriál a kutilský magazín.

RADEK BAJGAR

Po absolvování lékařské fakulty pracoval až do roku 1989 ve svém oboru. Po revoluci začíná psát a fotit pro různá periodika. O rok později se stává fotoreportérem časopisu REFLEX a následně i jeho šéfredaktorem. Vedle toho se věnuje větším fotografickým projektům - zakládá agenturu Signum, vystavuje v rámci velkých výstavních souborů (židovské hřbitovy, romské osady...). V roce 1994 se stává šéfredaktorem publicistické tvorby TV NOVA a autorsky se podílí na jejích stěžejních projektech - OBČANSKÉ JUDO a NA VLASTNÍ OČI.

V roce 2003 přechází na volnou nohu - fotografuje, režíruje, píše. V roce 2005 spolu s Petrem Erbenem vymýšlí a realizuje projekt ULICE. Mezi lety 2007 - 2012 řídí vývoj nových formátů v TV NOVA a jako kreativní producent stojí za vznikem projektů EXPOZITURA, DOKONALÝ SVĚT, SOUKROMÉ PASTI a další. Od roku 2012 je součástí týmu LOGLINE PRODUCTION. Svůj scénář k TV filmu NEVIDITELNÍ zároveň režíroval. V současné době je autorem scénáře k filmu TEORIE TYGRA, který LOGLINE PRODUCTION právě natáčí.

Martina Kábrt Maternová

Po vystudování fotografie a následně ekonomie pracovala jako obchodní ředitelka firmy Betasoft. Následně vedla přes třináct let finanční oddělení vydavatelství lifestylových časopisů Hachette Filipacch. Poté založila vlastní cestovní agenturu a i nadále se věnuje finančnictví. V současné době pracuje jako finanční ředitelka LOGLINE PRODUCTION.

Romana Špiková

Do České televize nastoupila jako asistent režie v roce 1992, kdy spolupracovala například na filmu Hrad z písku, Únos domů, O perlové panně a mnoha inscenacích a seriálech jako byl například seriál Život bez zámku, Duch český nebo pohádce Tajemství staré bambitky. Od roku 1994 začala spolupracovat i s TV Nova na projektech Hospoda, Redakce, Ulice, Ordinace v růžové zahradě a mnoha dalších pořadech. Pro TV Prima spolupracovala například na seriálu Letiště. V letech 1998 - 2005 se podílela na produkci filmového festivalu Febiofest. V poslední době spolupracovala s produkční firmou Logline production, kde pracovala jako vedoucí produkce na seriálu Neviditelní a celovečerním filmu Teorie tygra. Pro produkční firmu Good TV Production pracuje jako výkonný producent na seriálu Ohnivý kuře.

Alena Smetanová

Vystudovala televizní a filmovou produkci na FAMU. V publicistickém oddělení TV NOVA několik let produkovala úspěšný pořad NA VLASTNÍ OČI. Později spolupracovala při výrobě celé řady pořadů a pod jejími produkčními prsty prošly projekty MR. GS, POKER STAR, ČESKÁ MIS 2009, SILVESTR 2010 - 2011, ŽIVOT POD ZÁMKEM a FARMA. Od roku 2012 se produkčně podílela na výrobě zábavně-vědomostního pořadu MŮŽEME DÁL?, sitkomu MARTA A VĚRA, či na živém přenosu MATTONI KOKETJL FESTIVAL 2013, vyráběného pro Českou televizi. Od roku 2013 spolupracuje se společností GOOD TV PRODUCTION, SE, kde jako vedoucí produkce pracovala na talk-show Bolka Polívky POLÍVKA NA VÍNĚ, zábavně vědomostní show Leoše Mareše QI: NA VŠE MÁME ODPOVĚĎ, či na magazínu ze světa celebrit TOPSTAR MAGAZÍN. V současné době jako Vedoucí produkce připravuje komediální seriál pro ČT.