LIDÉ V LOGLINE

Seznamte se našim týmem profesionálů

PETR ERBEN

Je absolventem FAMU katedry produkce. V současné době sám přednáší na FAMO v Písku. Produkční a producentské zkušenosti zahrnují film i televizi, a to od zpravodajství, přes přímé sportovní a zábavné přenosy, až po pohádky a filmy. V posledních 15ti letech pracoval na manažerských pozicích orientovaných na televizní a filmovou produkci (ředitel výroby TV PRIMA, ředitel výroby ČT, ředitel výroby TV NOVA a generální ředitel společnosti MediaPro Pictures, která byla výhradním výrobcem televizních pořadů pro TV NOVA). I během této doby si našel čas, aby se věnoval producentské práci. Mezi producentské kredity z této doby patří rozjezd prvního českého denního seriálu ULICE, dále seriály EXPOZITURA, DOKONALÝ SVĚT a OKRESNÍ PŘEBOR, sitcom COMEBACK, show ČESKO SLOVENSKÁ SUPERSTAR a celovečerní film OKRESNÍ PŘEBOR - POSLEDNÍ ZÁPAS PEPIKA HNÁTKA. Mezi jeho producentské počiny z posledních tří let patří hraný televizní seriál NEVIDITELNÍ, sitcom MARTA A VĚRA, reality show VYVOLENÍ, lifestylový magazín TOPSTAR MAGAZÍN a JAK SE STAVÍ SEN. V současné době producentuje natáčení celovečerního filmu TEORIE TYGRA, pracuje na přípravě komediálního seriálu pro ČT a pro TV PRIMA připravuje hraný seriál a kutilský magazín.

RADEK BAJGAR

Po absolvování lékařské fakulty pracoval až do roku 1989 ve svém oboru. Po revoluci začíná psát a fotit pro různá periodika. O rok později se stává fotoreportérem časopisu REFLEX a následně i jeho šéfredaktorem. Vedle toho se věnuje větším fotografickým projektům - zakládá agenturu Signum, vystavuje v rámci velkých výstavních souborů (židovské hřbitovy, romské osady...). V roce 1994 se stává šéfredaktorem publicistické tvorby TV NOVA a autorsky se podílí na jejích stěžejních projektech - OBČANSKÉ JUDO a NA VLASTNÍ OČI.

V roce 2003 přechází na volnou nohu - fotografuje, režíruje, píše. V roce 2005 spolu s Petrem Erbenem vymýšlí a realizuje projekt ULICE. Mezi lety 2007 - 2012 řídí vývoj nových formátů v TV NOVA a jako kreativní producent stojí za vznikem projektů EXPOZITURA, DOKONALÝ SVĚT, SOUKROMÉ PASTI a další. Od roku 2012 je součástí týmu LOGLINE PRODUCTION. Svůj scénář k TV filmu NEVIDITELNÍ zároveň režíroval. V současné době je autorem scénáře k filmu TEORIE TYGRA, který LOGLINE PRODUCTION právě natáčí.

Martina Kábrt Maternová

Po vystudování fotografie a následně ekonomie pracovala jako obchodní ředitelka firmy Betasoft. Následně vedla přes třináct let finanční oddělení vydavatelství lifestylových časopisů Hachette Filipacch. Poté založila vlastní cestovní agenturu a i nadále se věnuje finančnictví. V současné době pracuje jako finanční ředitelka LOGLINE PRODUCTION.

Romana Brožková

Před studiem na FAMU jsem pracovala 2 roky v ČT jako asistent produkce na dokumentech a vzdělávacích pořadech.
V rámci studia na Famu už jsem pracovala jako vedoucí produkce na různých debutech mých spolužáků ale i pedagogů jako např. absolventském distribučním filmu Z.Tyce Vojtěch, řečený sirotek, filmu J.Brabce Krvavý román nebo filmu O.Trojana Pějme píseň dohola (as.režie). K hrané tvorbě jsem se vrátila i po dokončení studia, v rámci kterého jsem spolupracovala např.s režiséry D.Ondříčkem, D.Sýsem atd.. Po roce stráveném v zakázkové výrobě firmy ETIC P.Moravce (např. Undergrund, film .E Kusturici, Roky zdi, film Margaret von Trotta) jsem po mateřské dovolené přešla k české tvorbě a po krátké spolupráci s ČT, točení reklam a různých dokumentů (např. o Bohumilu Hrabalovi režie P.Třazska) jsem začala spolupracovat se soukromými producenty a režiséry V. Marhoulem ve firmě Silverscreen jako pomocná režisérka na filmu Mazaný Filip (debut) a poté s T.Vorlem ve Vorelfilmu už opět v pozici vedoucího natáčení na fimech Skřítek, Gympl, Jak ulovit miliardáře, Cesta do lesa. V roce 2005 mě Michal Reitler přizval ke spolupráci na seriálu TV Nova Ulice, kde jsem pracovala v pozici vedoucího produkce 11 let a mezi tím točila i celovečerní filmy v produkci Bio Ilusion M.Šmídmajera jako vedoucí natáčení filmu J.Mádla Pojedeme k moři (debut), D.Kleina Básníci 7 nebo M.Šmídmajera Celebrity s.r.o. Po odchodu ze seriálu Ulice v roce 2015 jsem začala pracovat ve firmách P.Erbena, se kterým jsem se v rámci seriálu Ulice poznala, neboť byl jeho producentem a zakladatelem. Zde pracuji v pozici výkonného producenta na seriálech Jetelín a Černé vdovy pro FTV Prima (GoodTv) nebo Poldové a nemluvně pro ČT (Logline).

Alena Smetanová

Vystudovala televizní a filmovou produkci na FAMU. V publicistickém oddělení TV NOVA několik let produkovala úspěšný pořad NA VLASTNÍ OČI. Později spolupracovala při výrobě celé řady pořadů a pod jejími produkčními prsty prošly projekty MR. GS, POKER STAR, ČESKÁ MIS 2009, SILVESTR 2010 - 2011, ŽIVOT POD ZÁMKEM a FARMA. Od roku 2012 se produkčně podílela na výrobě zábavně-vědomostního pořadu MŮŽEME DÁL?, sitkomu MARTA A VĚRA, či na živém přenosu MATTONI KOKETJL FESTIVAL 2013, vyráběného pro Českou televizi. Od roku 2013 spolupracuje se společností GOOD TV PRODUCTION, SE, kde jako vedoucí produkce pracovala na talk-show Bolka Polívky POLÍVKA NA VÍNĚ, zábavně vědomostní show Leoše Mareše QI: NA VŠE MÁME ODPOVĚĎ, či na magazínu ze světa celebrit TOPSTAR MAGAZÍN. V současné době jako Vedoucí produkce připravuje komediální seriál pro ČT.

Markéta Bruknerová

1988 – ukončení studia na gymnáziu Brandýs nad Labem
1990 -1997 – vysokoškolská studia na UK – obor Etnologie
1992 – asistent produkce – koprodukční film „Nexus “ (KF a.s.)
1993 -1999 – produkce na projektech: videoklipy, hudební pořady, multimediální projekty (např. Informační centrum Dukovany), výroba naučných CD-ROM (Agentura INA s.r.o)
1994 – as.produkce na filmu „Má je pomsta“ režie L.Zafranovič (Česká televize)
1999 – 2002 produkce na projektech: „Praha – evropské město kultury 200“, výstavy např. „Stálá expozice na Petřínské rozhledně“ , divadelní projekty, manager hudebního souboru „O.Havelka a jeho Melody Makers“ (Agentura ECHO spol.s.r.o.)
2002 -2003 vedoucí natáčení – seriál „Hop nebo trop“ režie J.Chlumský (Česká televize)
2004 – vedoucí produkce – hrané instruktážní filmy o bezpečnosti provozu pro nadaci Malina (2LANDA s.r.o)
2004 -2009 – vedoucí produkce – reklamy (Starobrno, DATART, Cetelem, Červený drak atd.), dokumentární film „Tobrúk 1941“, podívdky pro cyklus „To nevymyslíš“ pro TV NOVA,
asistent koproducenta na filmech „Anděl Páně“ režie J.Strach, „Návrat čápů“ režie M.Repka (HOOD DOO Production)
od roku 2006 do 2010 pravidelná spolupráce s Českou televizí – vedoucí natáčení: seriál „Hop nebo trop II“ režie J.Chlumský, povídky „3+1 s M.Donutilem“ režie F.Filip, tv filmy: „Kanadská noc“ režie Z.Zelenka, „Svědomí Denisy Klánové “ režie M.Zábranský, „Rytmus v patách“ režie A.Sedláčková, seriál „Cukrárna“ režie D.Klein
2010 – 2015 – vedoucí produkce, později výkonný producent na seriálu „Ordinace v růžové zahradě 2“ (TV NOVA)
2016 – vedoucí produkce – seriál „Jetelín“ (GOOD TV)

Barbora Zelenková

Vystudovala SPŠ Sdělovací techniky v oboru technologicko-oragnizační a následně vysokou školu ekonomického zaměření. U filmu začínala jako runner, později jako asistent produkce, pomocný režisér a asistentka producentů. Mezi lety 2009- 2015 se podílela na filmech a seriálech, např. Habermannův mlýn, Sukničkáři, Crossing Lines, Vejška, Případ pro exorcistu, Vybíjená, The Musketeers, The Zookeeper’s wife a několika reklamách.
V současnosti pracuje pro společnost Logline

PETR VERNER

Po vystudování ekonomie odjel studovat a sbírat zkušenosti do australského Sydney. S jeho návratem do ČR je spojena práce v oblasti marketingu pro vydavatelství Hachette Filipacchi. Poté se věnoval hudební produkce ve společnosti Pinkdot, následně byl zaměstnán jako projektový manažer ve společnosti Unagi.

V současné době je členem týmu Logline.